Firma

Firma ELEKTRO-AUTOMATIC powstała na początku 1994 r. Zajmuje się dystrybucją elementów i urządzeń pneumatyki, automatyki i napędów, mających zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu. Reprezentowane przez nas firmy produkują elementy wysokiej jakości, a dzięki temu, że specjalizują się w konkretnej gałęzi produkcji (złączki, siłowniki wahliwe, zawory kulowe, itd.) mogą kształtować ceny, które będą atrakcyjne na rynku. Ich klientami są zarówno renomowane firmy, które wzbogacają swój asortyment handlowy o produkowane przez naszych dostawców elementy, jak i odbiorcy indywidualni.

Potwierdzeniem nowoczesności i jakości oferowanych przez nas elementów automatyki jest otrzymanie medali na Targach Pneumaticon w Kielcach, HPS w Katowicach, oraz wybór elementów z naszej oferty Produktami Roku 2008 i 2009 miesięcznika Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych. Nasza firma stale się rozwija, włączając do sprzedaży nowe wyroby firm uznanych na rynku, zwiększając asortyment i stan magazynowy, pragnąc zapewnić klientom kompleksową obsługę i możliwość szybkiego zakupu.

Obszarem naszego działania jest cała Polska. Jesteśmy również otwarci na formy współpracy w dziedzinie automatyki przemysłowej, służymy doradztwem technicznym. Siedziba naszej firmy mieści się w Piastowie k/Warszawy. Lokalizacja firmy blisko stolicy oraz dobra komunikacja Alejami Jerozolimskimi i trasą poznańską daje możliwość szybkiego dojazdu i zakupu towarów naszym klientom. W 2005 roku rozpoczęliśmy również sprzedaż w formie Sklepu Internetowego, dającego możliwość w sposób łatwy i przejrzysty złożenia zamówienia, jak również zapoznania się z cenami, które są konkurencyjne na polskim rynku. Serdecznie Zapraszamy również do skorzystania z tej formy zapytań / zakupów.