Firma C.MATIC

Firma C.MATIC

C.matic to firma z tradycjami, założona przez rodzinę Confalonieri. Istniejąc na rynku pneumatyki od 1979 roku posiada wieloletnie doświadczenie jako producent elementów złącznych i akcesoriów. Filozofia rozwoju firmy C.matic prowadzi do ciągłego czuwania nad zmieniającym się rynkiem i odpowiedzi na potrzeby klientów. Producent poza standardową produkcją skupia się również na nowych materiałach i wprowadza na rynek nowe produkty. Dużą uwagę firma C.matic przywiązuje do jakości produkowanych złączek, możnaby stwierdzić, że przy produkcji jakość jest priorytetem! Firma C.matic otrzymała w 1994 roku certyfikat ISO 9001, który w 2003 roku został uaktualniony do nowych standardów ISO 9001:2000, znanych jako VISION 2000.

Wysoka jakość złączek i akcesoriów wraz z dużą elastycznością producenta sprawia, że firma C.matic jest właściwym partnerem biznesowym, jako dostawca złączek dla przemysłu. Dzięki profesjonalizmowi i specjalizacji w produkcji tylko elementów złącznych w dużych ilościach, firma C.matic oferuje również atrakcyjne ceny dla swoich odbiorców.

Dziś firma C.matic posiada bogatą ofertę elementów złącznych dla pneumatyki oraz specjalnych komponentów, jak również złączki z niestandardowych materiałów i spełniające specjalne funkcje.

Asortyment złączek: złącza wtykowe, zakręcane, mosiądz niklowany, stal nierdzewna AISI 316 L, szybkozłączki pneumatyczne, jednostronnie odcinające, złącza z pierścieniem zaciskowym do przewodów z tworzyw sztucznych i rur miedzianych, wtykowe na średnie (80 bar) oraz na wysokie ciśnienie (250 bar) do układów smarowania z gwintami metrycznymi, złączki funkcyjne, zawory zwrotno-dławiące, dławiące, odcinające, zwrotne, tłumiki hałasu, szybkozłącza bezpieczne z odpowietrzeniem, wielozłącza.

Firma ELEKTRO-AUTOMATIC posiada sklep z bogato wyposażonym magazynem złączy firmy C.MATIC na miejscu w Piastowie pod Warszawą. Zapraszamy!